Lataza browser

Lataza - nadstava IE se vzhledem Chrome

Je to jedna z jeho
možností vzhledu a
barevné kombinace si
můžete navolit jaké
chcete. Vzhled je pěkný a
stojí za ním KGL Softouch
složená roku 2008
s vývojářů celé Asie
v čele s Filipícem Kharl
Gibran Latazou. Jenže...Je jiná společnost Phoenix Studio
( ne ta známá z Arizony, ale z Číny) a nabízí naprostý duplikát tohoto prohlížeče. Nebo je to obráceně ? Společnost Phoenix vznikla v roce 2005, takže jejich The World Browser tu byl dříve. Ale posuzovat kdo a co okopíroval není smyslem těchto stránek. Oba prohlížeče sice vypadají dobře, ale že jsou nadstavbou Internet Exploreru , nezapřou. Možnosti nastavení jsou poněkud ořezané a celé to budí dojem, že ať jeden či druhý prohlížeč vznikly spíše jako freewarová propagace ostatních produktů společností. Rychlost se mu nedá upřít, pochopitelně chybí čeština a vůbec nějaké jazykové rozhraní. Pro nenáročného uživatele je to příjemná změna oproti IE, ale jinak průměr mezi četnými prohližeči typu "a là IE" .Tedy pohledem z roku 2011.
Skinů je podle developera až šedesát, u The World Browser-u je jich asi třetina, plus vylepšení o několik pluginů (rss čtečka, siteinfo a pod.).
 
A pro pořádek domovské stránky obou prohlížečů:
 
The World Browser
Lataza Browser

domovská stránka :latazabrowser.webs.com
podpora OS :Windows XP, Vista, Windows 7
jádro :trident
rozšíření :čeština  NE
pozn. :nadstavba Internet Exploreru
stahuj :latazabrowser.webs.com
    Evropský katalog   Katalog www stránek   CZIN.eu  
Google Pagerank - www.weboveprohlizece.ic.czGoogle Pagerank   S-Rank - www.weboveprohlizece.ic.czS-Rank   Webové prohlížeče   www.pohlednice.webpark.cz   www.zooinfo.ic.cz