Avant

Avant zdařilá nadstavba Internet Exploreru se širokým rozhraním a možnostmi.

Jestliže Maxthon
upřednostňuje
jednoduchost a snaží se
vzhledově přiblížit
prohlížečům typu Google
Chrome
, Nabízí množství
nadstavení a možností.
Nejen že je skinovatelný,
ale vy si můžete takové
skiny udělat zcela sami pomocí nástroje Skins Maker.
Nechybí tu ani blokování reklam, příkazy pomocí gest myší, URL alias - volbu záložky pro rychlé otevření oblíbené stránky, podpora flashových animací atd. Určitě stojí za to se pozastavit u záložek okna prohlížeče. Barva záložky koresponduje s tím, zda jsme stránku již otevřeli nebo ještě nebyla aktivní, máme na výběr zavřít aktivní záložku, nebo všechny kromě aktivní. Pokud dojde k chybě na stránce neznamená to, že je potřeba restart celého prohlížeče, stačí obnovit záložku. Jinou zajímavou službou je vytvoření účtu uživatele na serverech prohlížeče, zde si uložit profil záložek, které jsme si vytvořili .
Panel nástrojů nabízí velké množství lišt, panelů a způsobů vyhledávání, dá se to však redukovat a co víc - Avant nám umožňuje nastavit režim prohlížeče tak, aby se stránka zobrazila na celou plochu naší obrazovky a horní panel vyjel jen při najetí myší.
Co dodat ? Avant pochází sice s Číny, ale mile překvapí a je konkurence schopný. Pro ty, kteří stále používají IE v rámci stále silných, ale ustupujících XP Windows, je to dobrá a užitečná volba ke zvážení a příjemná změna.

domovská stránka :avantbrowser.com
podpora OS :Windows XP, Vista, Windows 7
jádro :trident
rozšíření :čeština  ANO
pozn. :vyžaduje IE 6 a vyšší
stahuj :avantbrowser.com  nebo zde